Biely lesklý nábytok do predsiene má stále úspech

15.07.2019

Biely lesklý nábytok do predsiene má stále úspech

Čím to je, že biele lesklé predsiene patria medzi najpredávanejšie?

Celkovo biely nábytok je nábytok, ktorý slúži dlhé roky, či desaťročia. Biela farba je znakom čistoty, či nepoškvrnenosti. Biela farba pôsobí na človeka pokojne a vyvážene. Obľubujú ju vyrovnaní, úprimní a sebavedomí ľudia.

Nábytok do predsiene sa vyrába v rôznych farebných prevedeniach. Biela farba má dosť podstatné zastúpenie. Nábytok je vyrábaný buď v celom bielom farebnom prevedení alebo dekor dreva je doplnený o bielu farbu. Novinkou je nábytok v prevedení biely lak vysoký lesk, či biela matná.

Biele prevedenie je priamo ako stvorené do chodieb. Chodby zvyčajne bývajú tmavé a akákoľvek svetlá farba je v predsieni vítaná. Vykompenzuje to absencia okna, denného svetla v tejto miestnosti.

Biely lesklý nábytok do predsiene

Biela farba je oslobodzujúca. Bielym nábytkom nikdy nič nepokazíte a jednoducho sa vyberajú aj doplnky k takejto farbe nábytku.

Podlaha, či farba stien môže mať aj pestrejšie farebné odtiene, či odtiene zemitej farby. Biely nábytok vynikne aj na tmavšej podlahe. 

Nábytok do predsiene nájdete v našej ponuke aj v prevedení biely lak vysoký lesk. Nábytok má veľký úspech, je jednoduchšie k nemu doladiť nielen spomínanú farbu podlahy. Nábytok v  bielom prevedení sa vyrába z laminovanej DTD alebo MDF. Farba, či dizajn úchytiek nemá narúšať celkový vzhľad jednotlivých kusov nábytku. Vo väčšine prípadov je úchytka riešená len formou výfrezu, aby vynikla elegancia a dokonalosť bieleho prevedenia nábytku. Ak už výrobca zvolí úchytku, tak je jednoduchá, nevýrazná, aby nenarúšala dokonalosť bieleho lesklého prevedenia skriniek.

V našej ponuke nájdete biele lesklé vešiakové steny, biele lesklé botníky, či vešiakové skrine, panely a zrkadlá.

Nábytok do predsiene nájdete tu:

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

ZGZhYW