Slovenské kožené pohovky sú vhodné nielen do kancelárie

17.06.2019

Slovenské kožené pohovky sú vhodné nielen do kancelárie

Pohovky z ekokože a koženky sú mimoriadne praktické najmä z pohľadu údržby. Aké typy v našej ponuke nájdete?

Hľadáte do kancelárie, zasadačky, pracovne, herne, baru, či reštaurácie nejakú koženú pohovku? Naša ponuka uspokojí potreby aj náročných zákazníkov. 

Slovenské pohovky AVA CAFF sú čalúnené textilnou kožou v rôznych farbách. Vybrať si môžete z tmavohnedej, krémovej - béžovej a čiernej. Vyrábajú sa ako 3-sed, 2-sed a aj ako kreslo. Vďaka tejto kombinácii si vytvoríte praktické sedenie pre hostí vašej prevádzky.

Kreslá majú stabilnú konštrukciu a pôsobia mohutným dojmom vďaka hrúbke operadla, ktorý výrobca na tejto typ sedačiek zvolil. 

Kožená pohovka sa prakticky udržiava a je vhodná do priestoru, kde dochádza k častému zašpineniu. Takéto pohovky často nachádzame aj v rôznych čakárňach. Oceníte ich v akomkoľvek kancelárskom priestore.

Čierna kožená pohovka

Pohovky AVA CAFF majú výrazne prešívané operadlá, vrátane sedacej časti. Operadlá a podrúčky sú v jednej rovine a nožičky sú z morené z masívu buk. Výšku majú 4 cm. Výška sedu týchto kresiel je na úrovni 45 cm a hĺbka sedenia je 50 cm. Podrúčky sú široké 17 cm. Na výplň sedenia výrobca použil vlnitú pružinu. Pohodlné sedenie je prioritou u tohto typu pohoviek.

O tieto moderné kožené pohovky je obrovský záujem, občas sa stane, že sú skladom. V prípade, ak nie sú skladom, dodacia lehota je až 6 týždňov.

Pohovky sú pevné, nerozkladacie a môžu byť umiestnené aj v priestore, pretože majú očalúnenú aj zadnú časť. Sú mimoriadne vhodné ku konferenčným stolíkom a oceníte ich aj v kaviarňach, kde je po takomto type kresiel a pohoviek mimoriadny záujem.

V naše ponuke nájdete mnoho takýchto kožených pohoviek, prezriete si našu ponuku, určite si vyberiete. Čierna, hnedá a béžová sú najčastejšie farebné prevedenia, v ktorých sa tieto pohovky vyrábajú.

Tieto klubové pohovky nájdete tu:

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

YmVkZ